Menu
Your Cart

Teslimat Bilgileri

Teslimat Süreci

Ürünleriniz sipariş sürecinde seçmiş olduğunuz özelliklere göre üretildikten sonra ürün sayfasında belirtilen süre içerisinde tarafınıza gönderilmeye çalışılır. Siparişleriniz ile ilgili her aşamada bilgilendirme maili alırsınız. Siparişler internet sitemizdeki belirtilen sipariş miktarlarına göre Aras Kargo aracılığı ile adresinize kadar ücretsiz kargo avantajı ile gönderilir. Bazı Ürünlerin açıklama kısmında miktarına bakılmaksızın  (Gönderi Ücreti "Kargo" Müşteriye Aittir. ) diye belirtilmiştir. Lütfen siparişlerinizi verirken ürün açıklama bölümünü dikkatlice okuyun!  Bu gönderim şeklinin dışında bir teslimat yöntemi firmamız tarafından maalesef uygulanamıyor. Böylece oturduğunuz yerden verebileceğiniz baskı siparişleriniz, dilediğiniz adrese kadar zahmetsiz bir şekilde kargo ile teslim edilmiş olur.

Kargo Süreci Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Aras Kargo - 444 25 52) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
  • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. 
  • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
  • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi taktirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.
This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices, special promotions, or any other important messages. http://www.allaboutcookies.org/